Кошик
46 відгуків
Бердянськ, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (66) 191-39-62
+380 (96) 043-56-40
SILVERPOOL - хімія та обладнання для басейнів за найвигіднішими цінами в Україні

Чистка басейну, як часто потрібно робити?

Чистка басейну, як часто потрібно робити?

Багато власників приватних будинків, дачних ділянок мріють про власний басейн. Тим, у кого мрія вже збулася, варто задуматися, як очистити басейн від нальоту, про способи дезінфекції, як часто потрібно проводити ці процедури. Вода служить прекрасним середовищем для розмноження бактерій, здатна притягувати всяке сміття. Вітер аж ніяк не надає басейну естетичний вигляд, засипаючи водну гладь опалим листям, сміттям, пилом. Без проведення належного очищення, басейн може перетворитися в зарослий ставок, виділяє неприємний запах, де зможуть купатися хіба що жаби.

 

Очищення басейну проводиться декількома способами

 

Основним сигналом до очищення басейну служить колір води. Який би ні був стаціонарний басейн, надувний – вода завжди повинна бути в ньому прозорою. Зеленуватий, мутний забарвлення води свідчить про те, що потрібна очищення води в басейні. Його можна чистити різноманітними способами:

  • Фізичними методами.

  • Електрофізичним способом.

  • За допомогою хімічних речовин.

Очищення води в басейні фізичним методом починається з усунення з води (сачками) все сміття. Даний метод дозволяє прибрати тільки помітний сміття. Все, що було пропущено видаляється фільтрами.

Незалежно від моделі фільтра, очищати басейн він повинен протягом не менше 6 годин. Якщо в басейні будуть купатися діти до трьох років, то воду необхідно замінювати щодня. Фільтр може бути пісочним, він має меншу вартість, фільтрація води відбувається завдяки кварцевому піску усередині фільтра. Вимагає щотижневої промивки. Результат очищення цим приладом не зовсім хороший, сміття менше 20 мікрон залишається у воді. Картриджні фільтри усувають частинки до 10 мікрон. Промивати картриджі необхідно періодично, розміщуючи їх під напором води. Також доступно використання одноразових картриджів, які викидаються відразу після того, як засмітитися.

У діатомових фільтрах очищення води здійснюється завдяки подрібненим раковин планктону. Вони володіють найбільш високим ступенем очищення – до 3 мікрон. Єдиний їх недолік – це швидкість засмічення. Картриджі доведеться замінювати новими кілька разів у році, що досить дорого.

Самий новітній спосіб очищення басейнів – це електрофізичним методом. До групи пристосувань для даної очищення відносяться лампи випромінюють ультрафіолет, апарати, виділяють срібні або мідні іони. Один прилад бореться з певним видом забруднення басейну, в комплексній роботі вони дають непоганий ефект від очищення, але все одно необхідні додаткові хімічні реагенти для чищення басейну.

 

Очищення та дезінфекція басейну за допомогою препаратів, придбаних на сайті silverpool.com.ua

 

Самым популярным способом очистки бассейна на протяжении многих лет является химическая очистка с использованием реагентов. Даже если в бассейне установлены специальные системы фильтрации, вода может быть загрязнена водорослями и микроорганизмами. Очистка бассейна перекисью водорода весьма дешевый метод, но пергидроль довольно едкое, токсическое вещество. В течение суток он полностью распадается, при этом возбудители инфекционных заболеваний продолжают свою жизнедеятельность в практически полностью отравленной химикатами воде. Куда проще в использовании специальная химия для бассейнов silverpool.

Хімія для басейну 390 має кілька напрямків дії. З її допомогою можна дезінфікувати воду (використовуючи бром, хлор, активний кисень), підтримувати необхідний рН-рівень (рівень повинен бути 7-7,4). Також реагенти дозволяють позбутися і запобігти виникнення грибка, цвілі, тіни, водоростей, слизу, або ж консервувати басейн на зиму.

В інтернет-магазині «Сильверпул» продається різна хімія для басейнів 1000 від світових брендів – AquaDOCTOR, Fresh Pool.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner